1.01
1000

Cadiz - Real Sociedad

21.11.2020

Real Sociedad je naďalej na čele tabuľky španielskej La Ligy a to už majú jeho prenasledovatelia svoje zápasy 10. kola za sebou. Podarí sa mu vyhrať aj 6. ligový zápas za sebou ?

Domáci sú v tabuľke na výbornej 6. priečke a to aj napriek tomu, že v poslednom kole ukončili úspešnú sériu piatich duelov bez prehry, ale aj víťaznú sériu zo zápasov na súperových trávnikoch. V prvých štyroch dueloch vonku bodovali vždy naplno a nedostali pritom ani gól. Naposledy však utŕžili debakel na pôde Atl.Madridu (3.) 0:4 a už v 8. minúte prišli o čisté konto. Okrem toho sa počas reprezentačnej prestávky zranili viaceré opory ako pilier obrany Cala a hneď dvaja útočníci Negredo s Lozanom.

Hosťom sa mimoriadne darí. V prvých štyroch dueloch sa akoby len zahrievali a dokonca prehrali doma s Valenciou (10.) 0:1, ale to ich „nakoplo“. V ďalších štyroch ligových dueloch svojich súperov porazili rozdielom triedy a až v poslednom kole to bolo s Granadou (5.) len o dva góly. K tomu stihli dvakrát zvíťaziť aj v Európskej lige a jedinú prehru zaknihovali doma s Napoli (0:1). V poslednom kole sa zbytočne nechal vylúčiť stopér Le Normand a tentoraz to bude bez neho.

Vo vzájomných zápasoch sa naposledy stretli v sezóne 2009/2010 v 2. lige a Cadiz prehral vysoko doma aj vonku. Stávkujúcim radíme vsadiť na dvojku.