Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Buffalo – Washington

13.1.2021
pic

Na druhý hrací deň novej sezóny NHL privíta Buffalo na vlastnom štadióne Washington a vo veľmi silnej Východnej divízii bude záležať na každom bode.

„Šable“ hrali posledný súťažný zápas 9. marca minulého roku a práve proti Washingtonu. Na prekvapenie dokonca vyhrali 3:2 po nájazdoch, keď predtým 6-krát za sebou nebodovali. V tejto sezóne pribudne do prvého útoku ku hviezdnemu Eichelovi ďalšia hviezda Taylor Hall (Arizona). Obrovskou posilou by mal byť aj center Eric Staal (Minnesota), ale aj Sheahan (Edmonton). Hneď v 1. zápase však budú chýbať Okposo s Girgensonsom,

„Capitals“ sa veľmi rýchlo rozlúčili s letným play-off, keď nestačili na NY Islanders (1:4 na zápasy) a pred novou skrátenou sezónou sa posilnili najmä v defenzíve. Okrem legendárneho Zdena Cháru prišli ďalšie skúsené hviezdy Schultz (Pittsburgh) a T. Van Riemsdyk (Carolina). V bráne mala pôsobiť tiež legenda Lundqvist, ale vypadol na celú sezónu a brankárskou jednotkou bude Samsonov.

Vo vzájomných zápasoch sa v posledných troch sezónach tešili z víťazstva iba domáce tímy a jedinou výnimkou bola prehra Buffala doma predvlani. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov, že ich padne menej ako 6,5.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky