Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Brazília - Srbsko

24.11.2022 20:00
pic

Jeden z najväčších favoritov na majstrovský titul Brazília vstúpi do finálového turnaja MS 2022 v Katare súbojom s ambicióznym a nevyspytateľným Srbskom.

„Kanárici“ prehrali naposledy pred takmer rokom a pol vo finále Copy América s Argentínou (0:1). V následných 10-ich kvalifikačných dueloch stratili body iba pri troch remízach a po troch záverečným víťazstvách vyhrali aj všetky štyri prípravné zápasy. V Ázii si poradili s KĽDR (5:1) aj Japonskom (1:0) a v septembri na francúzskych štadiónoch nedali šancu Ghane (3:0) ani Tunisku (5:1). Pred štyrmi rokmi začali MS remízou so Švajčiarskom (1:1), aj keď v zápase boli jasne lepší a bola to ich jediná bodová strata v skupine. Tentoraz si na to dajú väčší pozor, no pravdepodobne to budú musieť zvládnuť bez Marquinhosa.

Hostia prekvapili už v kvalifikácii, v ktorej dokázali vyhrať kvalifikačnú skupinu na MS v Katare pred Portugalskom a vyšla im aj letná Liga národov. Postúpili v nej do najvyššej kategórie LN a pár dni pred štartom MS si vyskúšali klimatické podmienky pri debakli v prípravnom súboji v Bahrajne (5:1). Dva góly strelil hviezdny tvorca hry Tadič a ešte viac potešil návrat kanoniera Vlahoviča z Juventusu, ktorý vynechal 5 zápasov za sebou a po šiestich minútach na trávnika aj skóroval. Až na zraneného A. Mitroviča sú to len samé dobré správy.

Vo vzájomných zápasoch sa stretli iba dvakrát. Naposledy pred štyrmi rokmi tiež v skupine na MS a favorit vyhral 2:0. Stávkujúcim radíme vsadiť na Zápas/počet gólov Brazília/+1,5.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky