Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Bournemouth - Aston Villa

06.08.2022 16:00
pic

Bournemouth sa po dvoch sezónach v Championship vracia medzi anglickú elitu. V prvom kole narazí na ambicióznu Aston Villu.

Bournemouth má na anglické pomery maličký štadión, no za čias manažéra Eddieho Howa predvádzal atraktívny ofenzívny futbal, ktorý niekedy zaskočil aj tých najväčších favoritov. V minulej sezóne Championship skončili na druhom mieste, keď mali na konci 88 bodov a na prvý Fulham tak stratili len dva body. Doma získali v 23 zápasoch 46 bodov a mali celkovo v sezóne najlepšiu obranu v lige. V lete získali záložníka Fredericksa (West Ham) či Taverniera (Middlesbrough). V príprave sa im veľmi nedarilo, prehrali tri zo štyroch zápasov. 

Na strane druhej máme ambiciózny tím z Birminghamu, ktorý v lete opäť poriadne posilňoval. Do tímu prišiel mladý a už teraz veľmi kvalitný záložník Kamara (Marseille), obranca Diego Carlos (Sevilla), na trvalý prestup po vydarenom hosťovaní Coutinho (Barcelona) a takisto dvojica švédskych hráčov (brankár Olsen, obranca Augustinsson na hosťovanie). Villa skončila v minulej sezóne na štrnástom mieste so 45 bodmi, vonku ale bola s 22 bodmi desiata. V príprave sa darilo väčšine tímu.

Káder AV bol už pred letom kvalitný a nové posily by tím mali posunúť na vyššiu úroveň. V tomto zápase veríme viac skúsenejšiemu tímu. Stávkujúcim odporúčame staviť na výhru hostí s tým, že v zápase uvidíme aspoň dva góly (Aston Villa/+1.5).

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky