Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Bologna – Cosenza

08.08.2022 21:15
pic

Prvoligová Bologna privíta v 1. kole Talianskeho pohára druholigovú Cosenzu a na vlastnom trávniku by to mala byť jasná záležitosť favorita.

Domáci odohrali veľmi slušnú poslednú sezónu a v Serie A sa dvomi prehrami v závere pripravili o prvú polovicu tabuľky. Skončili na 13. priečke o jednu horšie ako predvlani, aj keď získali o 5 bodov viac. V Talianskom pohári vypadli hneď v 1. kole s Ternanou (4:5) a tomu by sa chceli vyhnúť. V dvoch prípravných dueloch však prehrali s Alkmaarom (0:1) aj T.Enschede (1:4) a pred úvodným ligovým zápasom s Laziom sa pokúsia vylepšiť náladu. Prišli o dvoch dôležitých obrancov Theateyho s Hickeym aj stredopoliara Svanberga. Náhrada prišla iba do zálohy v podobe Fergusona (Aberdeen).

Hostia vlani takmer vypadli aj z 2. ligy, keď ich zachránila aj dodatočná baráž s Vicenzou (0:1v, 2:0d). Ich katastrofou sú vystúpenia na trávnikoch súperov. Naposledy priviezli tri body pred viac ako rokom a pol, no odvtedy sa im to v 30-ich dueloch nepodarilo vrátane vlaňajšieho debaklu v Talianskom pohári s Fiorentinou (0:4). V dvoch prípravných dueloch uhrali nádejné víťazstvá 1:0 a v generálke pred dvomi týždňami aj s druholigovým Beneventom.

Vo vzájomných zápasoch sa ešte nestretli a outsider z Cosenzy by mohol odolať aspoň v 1. polčase. Stávkujúcim radíme vsadiť na handicap 1. dejstve hostí +0,5.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky