Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Blachowicz J. – Rakic A.

15.05.2022 05:00
pic

Súboj o ďalšieho titulového vyzývateľa medzi Blachowiczom a Rakičom sľubuje zaujímavý stret dvoch špičkových poloťažkých váh!

Jan Blachowicz (28-9) je bývalým šampiónom UFC, avšak posledný zápas mu vôbec nevyšiel a stratil titul šampióna v súboji s Gloverom Teixeirom, ktorý ho ukončil v druhom kole submisiou! Jan Blachowicz vo svojich 39 rokoch sľubuje, že sa vráti späť na trón a toto je zápas, ktorý by ho tam mohol dostať, keďže je jednotkou váhy a bude zápasiť s trojkou váhy Rakičom! Blachowicz disponuje obrovskou knokautovou silou, ktorú sám nazýva "legendary polish power" a vie knokautovať súpera v ktorejkoľvek sekunde zápasu. V zápase s Israelom Adesanyom však ukázal, že má dobrý aj wrestling a kontrolu na zemi a taktiež vie ukončiť súpera na zemi.

Aleksandar Rakič (14-2) už dlhodobo vykrikuje, že si zaslúži titulovú šancu a že práve on je kráľom divízie. V UFC má za sebou 7 zápasov s pozitívnym skóre 6-1. Prehral iba raz, aj to sporne na body s Volkanom Oezdemirom. Rakič ukončil 9 svojich výhier knokautom a v zápase s Blachowiczom tak hrozí knokaut z oboch strán od prvej sekundy zápasu. Posledné tri zápasy však Rakič išiel na istotu a skončili na body. Možno aj kvôli tejto opatrnosti bude namiesto neho o titul bojovať Jiří Procházka.

V tomto zápase hrozí ukončenie od prvej sekundy, ale pôjde o veľa, a preto očakávame opatrný úvod a aj keď ide o dobrých ukončovateľov, tak počítame s tým, že zápas sa presunie až do šampiónskych kôl. Odporúčame stávku na počet kôl – viac ako 3.5.

Analýzu pre vás vypracoval tím MMA v hrsti.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky