Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Bilbao – Betis

22.11.2020
pic

V poslednom zápase 10. kola španielskej La Ligy privíta Bilbao na vlastnom štadióne Betis. Obidva tímy sú jedinými, ktoré ešte v lige neremizovali a je možné, že sa tieto série skončia.

Baskovia nemôžu byť so začiatkom sezóny vôbec spokojní. V doterajších ôsmich dueloch získali 9 bodov a to si výrazne polepšili v posledných dvoch domácich dueloch, v ktorých porazili Levante (17.) 2:0 a dokonca aj Sevillu (7.) 2:1. Okrem toho hrali doma už iba s Cadizom (6.) 0:1. V poslednom kole hrali na pôde posledného Valladolidu a ani tam neuhrali ani bod. Po zraneniach sa do zostavy vracajú Ibai Gomez aj De Marcos, no ich štart je ešte otázny.

Hostia začali sezónu dvomi víťazstvami, ale po nich si v ďalších siedmich dueloch pripísali síce ďalšie dve víťazstvá, ale aj 5 porážok. Posledné dva súboje vonku hrali s Atl.Madridom (2.) 0:2 aj v Barcelone (11.) 2:5 a tentoraz to bude predsa len prijateľnejší súper. Opäť však nenastúpi Fekir ani Juanmi a čo je horšie pre červenú kartu musí pauzovať aj centrálny obranca Mandi.

Vo vzájomných zápasoch sa Bilbao nepomýlilo doma už sedemkrát za sebou a posledné tri sezóny ani nedostalo gól. Hostia však túto neúspešnú sériu skúsia konečne prerušiť. Stávkujúcim radíme vsadiť na dvojitú šancu 0-0.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky