Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Belgicko - Maroko

27.11.2022 14:00
pic

Belgičania v prvom kole "utrpeli" výhru proti výborne hrajúcim Kanaďanom. Tri body preto zobrali všetkými desiatimi a veria, že Maročania ich potrápia o niečo menej.

Belgický národný tím je vo FIFA rebríčku na druhom mieste, no v poslednej dobe rozhodne nehrá futbal, ktorý by zodpovedal tejto najvyššej úrovni. V príprave prehrali proti Egypťanom (1:2) a po zápase boli za výkon fanúšikmi ostro kritizovaní. V rámci poslednej sezóny LN získali v štvorčlennej skupine (v konkurencii Holandska, Poľska a Walesu) desať bodov (skóre 11:8). O šesť bodov tak zaostali za Holandskom. Výkonmi ani nenadchli, ani výrazne nesklamali. Proti Kanade v prvom zápase čelili množstve veľkých šancí súpera. Favorit ich nemal takmer žiadne, no Alderweireld výborne vysunul Batshuayiho a ten kvalitne zakončil. Výborný výkon predviedol brankár Courtois, ktorý aj chytil penaltu Daviesa.

Na druhej strane máme Maročanov, ktorí predviedli proti Chorvátsku solídny výkon. V zápase gól nepadol, obaja hrali veľmi pragmaticky. Úradujúci vicemajster ale, pochopiteľne, bol miernym favoritom, no v zápase lepším tímom neboli. Defenzíva Maroka je naozaj v parádnej forme, veď zápas proti Chorvátsku bol už piatym, v ktorom si udržali čisté konto. Rozdielom triedy porazili Jamajku aj Gruzínsko (3:0), o dva góly zas porazili nepríjemné Chile (2:0). Nepríjemné je pre nich ale tiež to, že Hakimi nie je 100% fit a možno im bude v tomto zápase chýbať. Belgičanom zas určite bude aj naďalej chýbať Lukaku.

Maročania majú výbornú defenzívu. Belgičania vyzerajú, že najlepšie roky majú jednoznačne za sebou. V tomto zápase veľa gólových šancí neočakávame. Naopak, hostia majú veľmi solídnu šancu na uhranie viac než solídneho výsledku. Stávkujúcim odporúčame staviť na remízu.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky