Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Bayern – Frankfurt

22.5.2020
pic

Favorit tohto stretnutia je viac ako jasný. Bayern zvládol minulotýždňový prvý zápas po reštarte ligy, keď vyhral nad Unionom 2:0, a natiahol tak svoju neporaziteľnú sériu v Bundeslige už na 12 duelov. Celkovo neprehrali Bavori v súťažnom zápase od decembra. V tabuľke majú 4-bodový náskok pred Dortmundom, s ktorým sa stretnú už v utorok. Domáci tréner tak možno nepošle do hry od začiatku svoju najlepšiu jedenástku, ale káder Bayernu je natoľko široký a kvalitný, že by to pre neho nemal byť problém.

Naopak, pod hosťujúcom trénerom Adi Hutterom sa pomaly začína triasť stolička. Pred týždňom prehrali futbalisti Frankfurtu doma s Mönchengladbachom 1:3 a bola to už ich štvrtá prehra v lige za sebou. Do Mníchova tak nepôjdu v úplne ideálnom rozpoložení. Ich jedinou nádejou by mohlo byť zopakovanie výkonu z jesenného vzájomného duelu, keď porazili Bayern na svojom štadióne vysoko 5:1.

My však žiadne prekvapenie neočakávame a Bavori podľa nás zvíťazia viac ako jednogólovým rozdielom. Na tiket radíme handicap 0:1 – 1.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky