Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Barcelona - Real Sociedad

25.01.2023 21:00
pic

Hneď v prvom štvrťfinálovom zápase Španielskeho pohára uvidia diváci v Barcelone šláger v podobe prvého a tretieho tímu ligovej tabuľky.

Blaugranas po úspešnosť vystúpení a zisku španielskeho Superpohára predviedli svoju silu aj v ďalších dvoch dueloch. V národnom pohári si schuti zastrieľali na trávniku Ceuty (5:0) a bez problémov postúpili medzi najlepších osem. To už je o jedno kolo ďalej ako vlani, keď vypadli v osemfinále s Bilbaom. Cez víkend zvládli aj ligový duel doma s Getafe (16.) 1:0, ale chudobné víťazstvo sa môže viacerým máliť. Bez potrestaného Lewandowskeho sa však góly rodia ťažšie a spolu s ďalším potrestaným Ferranom Torresom sa už tešia na ďalšie vystúpenie. V nedeľu sa zranil Christensen, no na jeho miesto v strede obrany sa vráti Araujo.

Futbalistom zo San Sebastianu to po MS v Katare ide bez chybičky. Vyhrali všetkých 7 zápasov z toho tri v Španielskom pohári. V ňom sa síce zapotili už v 2. vystúpení, keď vyhrali na trávniku Logroňes (1:0) len tesne a rovnako jediným gólom rozhodli aj v osemfinále doma s Mallorcou (10.) 1:0. V lige vyhrali štyrikrát a vonku dvakrát tiež neinkasovali s Almeriou (14.) 2:0 ani v sobotu vo Vallecane (9.) 2:0. Pritom majú dlhý zoznam zranených, ku ktorým práve v pohári pribudli Merino s Gorosabelom.

Vo vzájomných zápasoch vyhrala Barcelona posledných 6 ligových duelov a na vlastnom trávniku nevyhrala iba raz v histórii v apríli 1995 pri remíze 1:1. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov -2,5.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky