Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Barcelona – Atlético

30.6.2020
pic

Barcelona cez víkend znovu zaváhala (Celta Vigo 2:2), čo dokonale využil jej rival Real, ktorý má aktuálne na čele 2-bodový náskok. Ďalšia strata bodov by mohla byť pre Kataláncov už poriadnym problémom na ceste za obhajobou titulu. Navyše ich čaká ďalší náročný súper.

Atlético po reštarte ešte neprehralo a v sobotu si proti Alavésu (2:1) pripísalo štvrté víťazstvo v rade. Madridčanov môžu ale mrzieť žlté karty pre Kokého a Saviča, ktoré budú znamenať „stopku“ v najbližšom zápase. Okrem nich budú Simeonemu chýbať aj zranení obrancovia Hermoso a Vrsaljko. Na domácej strane nenastúpi dlhodobo zranený Dembelé a ani de Jong so Sergi Robertom.

Na rozdiel od zápasov na ihriskách súperov, doma má Barcelona vynikajúcu bilanciu. Zo 16 ligových duelov tu 15-krát vyhrala a len raz remizovala. Túto sériu bude chcieť jednoznačne natiahnuť aj po dnešnom zápase a minimálne do štvrtka sa tak dostať opäť na vedúcu pozíciu v tabuľke.

S Atléticom sa naposledy stretla v januári v rámci semifinále Španielskeho superpohára. Atléti vtedy vyhrali 3:2. Čo sa týka ligových stretnutí, v nich madridský klub zvíťazil naposledy ešte v roku 2010. „Blaugranas“ ani tentokrát neprehrajú, ale očakávame veľmi vyrovnaný duel, v ktorom neuvidíme viac ako dva góly.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky