Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Baltimore Ravens – Buffalo Bills

02.10.2022 19:00
pic

Ravens vstúpili do sezóny pomerne solídne a to najmä v ofenzíve. Lamar Jackson vyzerá po troch kolách zatiaľ ako hlavný kandidát na zisk ocenenia MVP a útok miestami pôsobí nezastaviteľne. Problém je však obrana. Po dlhých rokoch sa Ravens rozlúčili s defenzívnym koordinátorom Winkom Martindaleom a zatiaľ to výkonnostne nie je tá obrana, na akú sme zvyknutí. Na papieri však vyzerá ešte silnejšie, ako po minulé roky a podľa mňa je len otázkou času, kedy začne dominovať výraznejšie.

Buffalo bolo podľa mnohých odborníkov hlavným favoritom na zisk Super Bowlu pred touto sezónou. Prvé dva zápasy tomu aj nasvedčovali, no minulotýždňová prehra proti Miami a najmä séria vážnych zranení u hráčov v obrane tento status mení. Bills sa rozpadla takmer celá secondary, súboj proti Miami dohrával so zranením aj jeden z najlepších hráčov v útoku Stefon Diggs. Aj v tomto prípade si myslím, že bude chvíľu trvať, pokiaľ sa náhradníci chytia. Súboj v Baltimore nebude pre defenzívu Buffala vôbec, ale vôbec jednoduchý!

Kurz na Ravens sa mi vzhľadom na okolnosti a výhodu domáceho prostredia zdá výhodný. Myslím si, že budeme svedkami nesmierne atraktívneho duelu s množstvom bodov. Práve výhoda domáceho prostredia v kombinácii s čarom Lamara Jacksona a jeho schopnosťou improvizovať nakoniec misky váh naklonia na stranu domáceho tímu. Netreba zabúdať ani na kickera Justina Tuckera, ktorý má najpresnejšiu nohu v NFL. Ravens podľa môjho názoru doma vyhrajú a padne viac ako 50 bodov. Veľa šťastia!

Túto analýzu pre vás pripravil komentátor NFL na stanici Premier Sport Ladislav Fabo. Podrobné analýzy ostatných zápasov z Weeku 4 aj s tipmi si môžete pozrieť v najnovšom videu na YouTube kanáli NFL.cz.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky