Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Austria - Fenerbahce

18.08.2022 21:00
pic

Viedenskú Austriu čaká v tohtoročnej premiére v európskych pohároch ťažká úloha. Zdolať Fenerbahce a postúpiť do skupinovej fáze sa nezdá úplne reálne.

Domáci futbalisti boli vcelku úspešní v prípravných súbojoch, ktoré zakončili cennou remízou s Monacom (2:2). Vyšiel im aj „ostrý“ štart do novej sezóny po víťazstve s Welsom (7:0) v rakúskom pohári. V otváracom ligovom kole však narazili na majstra z posledných 9-ich rokov Salzburg (0:3) a nemali šancu. Po domácej remíze s LASK Linz (1:1) prehrali dokonca aj v Altachu (2:3) a aspoň trochu si vylepšili náladu v sobotu proti Tirolu (2:1). Majú množstvo zranených vrátane Handiho, Rugaza, Grubera, Hollanda a ďalších, čo nie sú dobré správy.

Hostia vyhrali všetkých 5 prípravných duelov, ale ani to im nepomohlo k úspechu v kvalifikácii Ligy majstrov. Hneď vypadli s Dyn.Kyjev (0:0v, 1:2p d) aj napriek tomu, že boli lepším tímom, no bez premieňania šancí vrátane penalty je to ťažké. Vynahradili si to v Európskej lige so Slováckom (3:0d, 1:1v) aj v lige, keď po trochu nečakanom zakopnutí s nováčikom Ümraniyesporom (3:3) deklasovali v pondelok vonku Kasimpasu (6:0). To sa ešte mohli šetriť hviezdy Crespo s Rossim a hrali až v úplnom závere.

Vo vzájomných zápasoch nemali doteraz na seba šťastie a hostia sú už v premiére favoritmi. Stávkujúcim radíme vsadiť na dvojitú šancu 2-2.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky