Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Aston Villa - Man.Utd.

15.01.2022 18:30
pic

Aston Villa sa pokúsi ukončiť čakanie na domácu výhru nad Manchesterom United a zároveň mu oplatiť nedávne vyradenie z FA Cupu.

Séria United bez prehry v Premier League vo Villa Parku trvá už od roku 1995 a domáci budú opäť dúfať, že sa im ju podarí prelomiť. Aktuálne sa im však iba po prvýkrát od nástupu trénera Gerrarda stalo, že prehrali viac ako jeden zápas, keď neuspeli rovno trikrát po sebe. V Premier League totiž nestačili doma na Chelse (1:3), následne prehrali aj v Brentforde (1:2), aby do tretice padli a to v FA Cupe na Old Trafforde (0:1). Domáci diváci sa tentokrát tešia na nové akvizície, keď tím z Birminghamu sa posilnil o krajného obrancu Digneho a stredopoliara Coutinha. Druhý menovaný si však na premiéru v novom drese možno ešte bude musieť počkať. Na ihrisku sa neobjavia ani Bailey, McGinn, Nakamba, Traore a Trezeguet.

United síce majú ďaleko od hernej dokonalosti a hovorí sa aj o problémoch v kabíne, ale faktom je, že z ostatných desiatich súťažných zápasov prehrali iba jeden a to doma po 41 rokoch s Wolves. Pravdou je však aj to, že iba v jednom z ostatných siedmich duelov sa dokázali strelecky presadiť viac ako jedenkrát. Hosťom by mal vo Villa Parku opäť chýbať Pogba, nenastúpia ani Bailly s McTominayom a otázne sú aj štarty Maguireho, Martiala a dokonca aj Ronalda, ktorý však podľa posledných informácii zrejme bude Rangnickovi k dispozícii.

Villans síce prehrali štyri z ostatných šiestich domácich duelov, ale v každom zápase vo Villa Parku sa v tejto sezóne strelecky presadili. To isté platí aj o United vonku a tak predpokladám, že aj v tomto súboji sa strelecky presadia obe mužstvá. Aston Villa sa pokúsi ukončiť čakanie na domácu výhru nad Manchesterom United a zároveň mu oplatiť nedávne vyradenie z FA Cupu.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky