Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Arsenal - Crystal Palace

13.1.2021
pic

Arsenal sa v závere roka 2020 konečne rozbehol a v nastolenom trende pokračuje. Crystal Palace sa počas decembra naopak trošku zasekol a tak by potreboval sériu lepších výsledkov.

S Arsenalom to už vyzeralo veľmi zle, ale tréner Arteta stále tvrdil, že v tréningu sa mu jeho hráči stále viac pozdávajú a nakoniec sa im to podarilo preniesť aj na ihrisko. Odrazovým mostíkom bolo víťazstvo 3:1 v omladenej zostave nad Chelsea, následne prišli ďalšie dve ligové výhry a to na ihrisku Brightonu (1:0) aj West Brom (4:0). Gunners idú ďalej aj v FA Cupe, keď svoju prevahu proti Newcastlu korunovali až v predĺžení, v ktorom Dúbravkovi strelili dva góly. Bol to zároveň tretí zápas bez inkasovaného gólu a dobrou správou by mohol byť aj návrat stredopoliara Thomasa Parteya.

Crystal Palace na tom nie je najhoršie, ale počas decembra vyhral iba jeden duel a to pri svojom rekordnom víťazstve v najvyššej súťaži, keď zdolali 5:1 trápiaci sa West Brom. Ďalšieho víťazstva v Premier League sa hostia dočkali až v novom roku, keď zdolali posledný Sheffield Utd. 2:0. V FA Cupe však tréner Hodgson poslal na ihrisku takmer úplne inú jedenástku a bola z toho najtesnejšia prehra 0:1 s Wovles. Na nie práve presvedčivých výkonoch hostí v poslednom období sa podpísala aj početná maródka, keď mimo hry je až šesť hráčov.

Aktuálna forma hovorí v prospech Arsenalu, ktorý by mal doma brať všetky body.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky