Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Arsenal - B.Glimt

06.10.2022 21:00
pic

Arsenal kvôli odloženému zápasu s PSV odohral zatiaľ len jeden zápas v rámci tohto sezónnej EL. Celkovo hrá ale parádny futbal a doma proti nórskemu Bodo/Glimt bude veľkým favoritom.

V doteraz jedinom zápase dokázali "Kanonieri" zvíťaziť na pôde Zürichu (1:2). Ten sa zatiaľ v domácej lige trápi, no doma proti Arsenalu to z ich strany nebol tak zlý výkon, aký sa pravdepodobne očakával. Po polčase hrali 1:1, hostia boli ale predsa len podstatne aktívnejší a rozhodujúci gól dal zaslúžene Nketiah (skóre otváral Marquinhos). Arsenal si môže dovoliť hrať s výrazne obmenenou zostavou a oboch strelcov prvého duelu môžeme očakávať v základe aj tentoraz. V lige cez víkend vo veľkom štýle porazili Tottenham (3:1). S 21 bodmi sú stále na čele, pričom hrajú naozaj veľmi pekný a kvalitný futbal.

Na druhej strane máme nórsky celok, ktorý je úradujúcim domácim majstrom. V minulej sezóne prevádzali nadpriemerne kvalitný futbal, keď dokonca doma deklasovali AS Rím (6:1) a v EKL postúpili až do štvrťfinále, kde ich napokon práve rímsky celok (s ktorým sa stretli aj v skupine) vyradil. Bodo v tejto sezóne (liga je tam už v pokročilej fáze) stráca na vedúce Molde pätnásť bodov, no to výrazne utieklo a aktuálne sú tak stále druhí. V LM ich až po predĺžení zastavil Záhreb. Na PSV uhrali cennú remízu (1:1), doma proti Zürichu vyhrali (2:1).

Arsenal hrá parádne a doma v tejto sezóne ešte nestratili. Bodo je na papieri o niečo kvalitnejšie ako bol súper zo Švajčiarska. Súper z Londýna je ale kvalitou inde a v prípade potreby môže udrieť z lavičky. K tomuto zápasu pre vás máme BetBuilder tip.

BETBUILDER tip k zápasu:

    - Zápas: Arsenal

    - Počet gólov: Viac ako 2.5

    - Tím počet rohov: Arsenal viac ako 6.5

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky