Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Arsenal – Slavia

7.4.2021
pic

Aj do tretice s tímom z Ostrovov. Po Leicestri, Glasgowu Rangers čaká na Slaviu v Európskej lige Arsenal. Klub, proti ktorému nastúpila pri premiérovej účasti v Ligy majstrov.

Na súboj z roku 2007 si pražský tím nespomína v dobrom. V Londýne dostal sedmičku... Všeobecne sa Kanonierom proti českým tímom darí: proti nim odohrali osem zápasov a sedemkrát vyhrali. A skóre? 22:2.

Na druhej strane Slavia na doterajšie zápasy Európskej ligy vonku  v roku 2021 si spomína v dobrom: dva zápasy – dve víťazstvá, dvakrát 2:0.

Momentálne Arsenal nemá dobrú formu. V posledných troch dueloch získal iba bod. A to tak, že dvakrát hral doma. Momentálne je v Premier League londýnsky tím až na desiatej priečke. Vyzerá to tak, že jedinou možnosťou zabezpečiť si účasť v budúcoročnej edícií Európskej ligy je víťazstvo v tej súčasnej...

Síce Slavia cez víkend iba remizovala v Brne 0:0, no v českej lige má pred druhou Spartou pohodlný, štrnásťbodový náskok.  

Očakáva sa ofenzívny duel, mohlo by padnúť viac gólov.

Arsenal nemôže počítať zo zranenými Davidom Luizom a Tierneym. Otázna je účasť Ödegaarda. Na druhej strane trio Xhaka, Saka a Smith-Rowe by malo byť domácemu koučovi k dispozícií. Za Slaviu nemôže pre trest nastúpiť Kudela, pozitívny test na koronavírus mal Deli. Zranený aj ďalší stopér Hovorka. V strede obrany by mal nastúpiť náš Hromada. Uvidí sa, či sa v bránke objaví Kolář. Na predzápasovom tréningu chytal v špeciálnej maske....

Tip: 02

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky