Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Arsenal – Brighton

4.12.2019
pic

Arsenal zažíva hernú aj výsledkovú krízu. Na víťazstvo čaká už od 24. októbra, kedy triumfoval v zápase Európskej ligy proti Guimaraesu. V Premier League nezvíťazil v posledných šiestich dueloch a klesol na 10. priečku. Nelichotivé výsledky si vyžiadali aj hlavu trénera Unaia Emeryho, a tak v nedeľňajšom zápase na ihrisku Norwichu už viedol mužstvo doterajší asistent Fredrik Ljungberg. Ani on však nepomohol k zisku troch bodov, „kanonieri“ sa rozišli s nováčikom po remíze 2:2.

Brighton na tom nie je o nič lepšie, hoci v predchádzajúcom zápase na Anfielde podal slušný výkon. Na body to ale nestačilo, a tak v lige ťahá sériu troch prehier a momentálne mu patrí 16. priečka.

Pokiaľ ide o vzájomnú bilanciu zápasov, tá je veľmi vyrovnaná. Vlani skončili obe stretnutia nerozhodne 1:1, sezónu predtým zas vyhral vždy domáci celok. Tentokrát podľa nás zvíťazia „kanonieri“, pre ktorých by mohol byť práve tento duel odrazovým mostíkom k lepším výsledkom. Tipujeme jednotku a zároveň v zápase padnú aspoň dva góly.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky