Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Angers - St.Etienne

26.01.2022 19:00
pic

V dohrávke 20. kola Ligue 1 sa pokúsi Angers vyhrať druhý zápas na vlastnom trávniku za sebou a proti suverénovi dna tabuľky by sa mu to mohlo podariť.

Domáci si v nedeľu konečne opäť pripísali tri body za víťazstvo na svojom štadióne s Troyes (16.) 2:1. Pritom inkasovali rýchly gól, no skóre dvomi pokutovými kopmi otočili ešte do prestávky. Predtým uhrali bod v Loriente (19.) 0:0, čím prerušili sériu troch prehier za sebou vrátane vypadnutia z Francúzskeho pohára. V mužstve okrem štyroch reprezentantov účinkujúcich na Africkom pohári národov chýba potrestaný Doumbia a k trom zraneným pribudol po poslednom súboji aj Cabot.

Hostia majú na konte aktuálne 7 prehier za sebou, keď ku piatim v starom roku pridali ďalšie dve doma s Lens (8.) 1:2 aj v Lyone (11.) 0:1 a strelili v nich iba 2 góly na vlastnom trávniku. Z 21 zápasov nazbierali úbohých 12 bodov a od záchrany ich delí už 8 bodov. Radosť mali iba vo Francúzskom pohári, kde ich čaká o štyri dni osemfinálový súboj v Bergeracu a majú tak veľkú šancu na štvrťfinále. Zlé je to aj so zostavou, veď z nej vypadlo až 5 afrických reprezentantov, nové posily Mangala s Gnagnonom nemôžu v dohrávke nastúpiť, Hamouma, Trauco s Boudebouzom sú zranení .......

V dvoch vzájomných zápasoch padol vlani jediný gól pri prehre Angers doma 0:1, no v tomto ročníku sa zrodila v St.Etienne remíza 2:2. Vzhľadom na množstvo absencii radíme stávkujúcim vsadiť na počet gólov -2,5, prípadne na dvojku v stávke Oba tímy dajú gól. Môžete si aj skúsiť vytvoriť akúkoľvek svoju kombináciu v Betbuilderi.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky