Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Anderlecht - West Ham

06.10.2022 18:45
pic

West Ham predviedol v poslednom kole PL podstatne lepší výkon ako vo väčšine predošlých prípadov tejto sezóny. V rámci EKL zatiaľ nestratili a miernym favoritom sú aj na pôde Anderlechtu.

Anderlecht sa postupne zlepšuje a približuje k časom minulým, keď pravidelne vyhrával najvyššiu belgickú súťaž. Ligovému futbalu v krajine ale v posledných sezónach dominujú Club Bruggy. Anderlecht skončil v nedokončenej sezóne 19/20 na ôsmom mieste, v sezóne minulej to už bola bronzová priečka. Aktuálny ročník sa ale opäť trápia. Po desiatich kolách majú na konte len trinásť bodov (skóre 16:11). V poslednom kole sa doma napriek veľkej prevahe vytrápili so Charleroi (0:1), nedávno prehrali aj na pôde nováčika z Westerlo (2:1).

Na druhej strane máme "Kladivárov" z West Hamu, ktorí v poslednom kole vyhrali na domácej pôde proti trápiacemu sa Wolves (2:0). Pred týmto zápasom boli ale aj oni v zóne zostupu a v tejto sezóne majú podstatne viac nevydarených a podpriemerných výkonov ako tých vydarených. Gólovo sa konečne presadil Bowen, ktorý sa v tejto sezóne trápi. Nie je ale sám. Zlepšený výkon predviedol ale aj Souček, na kraji obrany bol výrazne chválený Kehrer. Prvý gól v rámci PL zas dal Scamacca. V rámci EKL majú plných šesť bodov, ale v obrane sú zraniteľní. Anderlecht má body štyri.

West Ham má oddýchnutého Antonia, Benrahmu či Lanziniho. Domáci si taký luxus dovoliť nemôžu, navyše sa trápia vo výrazne slabšej lige. WH bude nabudený, stávkujúcim odporúčame pri solídnom kurze vsadiť na ich výhru.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky