Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Anderlecht - Cerle Brugge

26.01.2022 21:00
pic

Belgická liga nám po zimnej prestávke pokračuje aj cez týždeň, bruselský Anderlecht privíta na svojom štadióne Cerle Bruggy.

Anderlecht má veľmi solídnu formu, veď neprehral v posledných deviatich ligových dueloch a remizoval len dvakrát. V tom poslednom vyhral na pôde Mechelenu (0:1), no futbal to veľmi pekný nebol, aj keď hostia hru kontrolovali a domáci tím nevystrelil na bránu ani raz. Ďalší gól dal Zirkzee, ktorý má v tejto ligovej sezóne už desať gólov a je najlepším strelcom svojho tímu. Druhý v poradí Refaelov má na konte deväť gólov a Belgičan Raman sedem. Tím je tak pomerne slušne vyrovnaný a v ofenzíve má viacero alternatív, ktoré dokážu nahradiť dočasnú stratu formy jedného z hráčov. Anderlecht je aktuálne štvrtý, na konte má 42 bodov (skóre 52:27), na druhé a tretie miesto stráca dva body. 

Na strane druhej máme Cerle Bruggy, ktoré pár týždňov dozadu neboli ďaleko od zóny zostupu, no v poslednej dobre predvádzajú výrazne lepší futbal a ich výsledky sú skvelé. V posledných ôsmich ligových zápasoch prehrali len raz (3:2 proti lídrovi zo St.Gilloise, aj keď v zápase viedli 0:2), v ostatných siedmich si pripísali víťazstvo. V poslednom ligovom zápase porazili Waregem (3:1), pred tým vonku Eupen (0:2). Keď sa pozrieme na posledných 5 a 10 zápasov, Cerle Bruggy sú druhé najlepšie. 

Forma Brúgg je impozantná, v derby dokonca porazili majstra (vs. Club Bruggy 2:0). Domácim sa ale takisto darí skvele a smerom dopredu majú ešte viac kvality. Doma im veríme o niečo viac a stávkujúcim odporúčame vsadiť na výhru domácich s tým, že v zápase padnú aspoň dva góly (1/+1.5).

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky