Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Ajax - Sittard

30.10.2020
pic

Ajax v ostatnom kole prepísal historický rekord Eredivisie, keď rozstrieľal Venlo na jeho štadióne 13:0. Ako sa tak musí cítiť posledný Sittard pred týmto duelom? Trinástku však zrejme nedostane. 

Trinástka to zrejme naozaj nebude, ale Sittard tu pri svojich posledných návštevách neodchádzal na ľahko. Pri ostatných piatich ligových zápasoch v Amsterdame bol najlepší výsledok hostí 1:4. Ajax však bojuje aj na európskom fóre a nedá sa očakávať, že každého súpera z ihriska zmetie. V utorok viedol v Lige majstrov v Bergame 2:0 po polčase, ale vedenie neudržal a nakoniec bol rád za remízu. Domácej súťaži však kraľuje, keď zo šiestich duelov vyhral päť a doma zatiaľ nestratil ani bod. V poslednom kole zahviezdil hlavne Traoré, ktorý strelil päť gólov a na tri ešte stihol prihrať. Skvelo hrá aj Antony, rozbieha sa Tadič a do povedomia futbalovej verejnosti sa dostáva hneď niekoľko mladých talentov, o ktorých ešte zrejme budeme počuť. Jedným z nich je Kudus, ale ten si pre zranenie spoločne s veteránom Huntelaarom v najbližšom zápase nezahrá.

Sittard v doterajšom priebehu získal iba dva body za remízy s Alkmaarom a Emmenom. Zvyšné štyri zápasy však prehral a tak sa ocitol na chvoste celej súťaže. Náladu si hostia trošku napravili v stredu, keď v domácom pohári dokázali vyhrať na ihrisku Rody Kerkrade 2:0. Tá je však v druhej najvyššej súťaži len v šedom priemere a aktuálne tam čaká na výhru päť kôl. Fortuna nehrala dobre už v minulom ročníku, ktorý ak by sa neskončil predčasne, tak by sme ju možno v aktuálnej sezóne Eredivisie postrádali.

Ak Ajax odohrá jeden zo svojich lepších zápasov a nadviaže na svoje posledné ligové výkony, tak súpera nie len zdolá, ale bude to aj vyšším rozdielom. Pri troške šťastie to bude opäť minimálne o tri góly.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky