Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Ajax - Heerenveen

16.10.2020
pic

Ajax (5.) pred reprezentačnou prestávkou nevyužil zaváhanie Heerenveenu (3.), keď prehral na ihrisku Groningenu 0:1 a pohrdol tak šancou odpútať sa bodovo v čele tabuľky.

Ajax si tak po troch víťazstvách pripísal prvú prehru v sezóne a opäť naskočiť na víťaznú vlnu bude chcieť proti Heerenveenu, proti ktorému sa mu doma darí. V posledných dvanástich súťažných zápasoch s týmto súperom Ajax neprehral (10-2-0), pričom svojmu súperovi nasúkal v priemere takmer štyri góly na zápas. Amsterdamský klub navyše deň po prehre s Groningenom dotiahol príchod svojho odchovanca Davyho Klaassena, ktorý sa do klubu vracia po troch rokoch a bude s ním chcieť získať štvrtý titul. Ten by mal ešte zvýšiť ofenzívnu silu slávneho holandského klubu.

Heerenveen je však v úvode sezóny v dobrej forme, keď v úvodných štyroch kolách stratil iba dva body za remízu 1:1 na ihrisku Utrechtu. V lete klub prišiel o jedného zo svojich najlepších hráčov, keď krídelník Chidera Ejuke si to namieril za 11,5 milióna eur do CSKA Moskva, ale na druhej strane získal niekoľko zaujímavých posíl. Najnovšie do klubu pribudol krídelník Nygren, ktorý sa na hosťovaní pokúsi nájsť stratenú formu. Dá sa očakávať, že tentokrát by hostia mohli byť pre Ajax nepríjemnejším súperom.

Aj keď Ajaxu sa v posledných sezónach proti Heerenveenu darí strelecky, tak v úvode nového ročníka Eredivisie hostia v štyroch dueloch inkasovali iba dva góly a Ajax navyše zatiaľ viac ako tri presné zásahy v jednom zápase nezaznamenal. Zmeniť by sa to nemalo ani po tomto meraní síl a tak vám odporúčame stávku, že domáci nestrelia viac ako tri góly.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky