X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy
Ponuka podľa dátumu
Ponuka podľa športu

Ponuka podľa kurzu

1.01.
1.5

Môže sa hodiť

  • Nápoveda
  • Ako stávkovať?
  • Pobočky
  • Online podpora

Trenčín - Košice

21. október. 2016 18:00

preview_extraliga_kosice_02

Hokejisti Dukly Trenčín (5.) zdolali v poslednom vloženom zápase výber HK Orange 20 5:2, čo bola pre nich v tomto mesiaci druhá výhra nad týmto súperom a aj celkovo. Minulý týždeň uspeli nad mladým výberom SR 2:0 a pre Trenčín to boli dve jediné výhry z posledných piatich zápasov. V poslednom zápase sa do štatistík zapísal asistenciou aj Tomáš Kopecký, ktorý sa dohodol s Duklou na spolupráci do reprezentačnej prestávky.

Trenčín má v najbližšom zápase možnosť oplatiť Košiciam (3.) svoju najvyššiu prehru sezóny, keď na východe v prvom vzájomnom zápase prehrali jednoznačne 0:6. Košice sú dobre naladené z úspešného posledného zápasu, keď po dvoch prehrách dokázali doma otočiť zápas s B.Bystricou a vyhrali 3:2. V minulej sezóne zvíťazili Košice vo vzájomných zápasoch s Trenčínom v piatich zo šiestich stretnutí. Zápas 02.

Stavte sa!!!

Zápas 1 0 2 10 02 12 dátum
Trenčín - Košice 5295   Práve prebieha - Stav si LIVE!
21.10.
18:00
Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky