X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy
Ponuka podľa dátumu
Ponuka podľa športu

Ponuka podľa kurzu

1.01.
1.5

Môže sa hodiť

  • Nápoveda
  • Ako stávkovať?
  • Pobočky
  • Online podpora

Košice - B.Bystrica

18. október. 2016 12:13

preview_extraliga_b_bystrica_03

V dohrávke 11. kola narazia na seba priami súperi o 2. miesto tabuľky. Košičania sa v posledných dueloch veľmi nevyznamenali. Medzi dvomi vyraďovacími súbojmi v LM s Fribourgom (1:1*, 1:4) sa tešili aspoň z víťazstva v Poprade (10.), aj to však 4:3 až po predĺžení. V posledných dvoch kolách k tomu pridali dve nečakané porážky s nováčikmi. Najskôr prehrali vonku s L.Mikulášom (4.) 1:4 a v nedeľu dokonca doma nestrelili N.Zámkom (9.) ani gól a prehrali 0:1. Na vedúcu Nitru tak strácajú 6 bodov a po odchode Hovorku aj zranení Spilara je výbornou správou príchod Michela Miklíka, ktorý nastúpi už v tomto zápase.

Hostia sa na rozdiel od súpera môže pochváliť výbornou formou. Po úvodných dvoch prehrách odohrali ďalších 11 zápasov a v nich prehrali jediný doma s Trenčínom (6.) 2:3. Z posledných šiestich stretnutí stratili jediný bod, keď doma porazili Žilinu (8.) „až” po predĺžení. V tabuľke sa vyšvihli na 2. miesto a v prípade dnešného trojbodového víťazstva sa môžu posunúť do čela. V mužstve sa už presadzujú aj najnovšie posily: obranca z Plzne Kubka a útočník zo Slovana Skalický, ktorý už stihol streliť gól.

Vo vzájomných zápasoch sa vlani spravodlivo podelili po troch víťazstvách. Stretli sa aj v play-off a B.Bystrica postúpila do finále po víťazstve v sérii 4:2. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov v 1. tretine, že ich padne menej ako 1,5.

info 1.tretina počet gólov správne tipy výsledok
34018 Košice - B.Bystrica + 0:2
info Zápas správne tipy výsledok
5094 Košice - B.Bystrica 1,10,12 3:2
Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky